PRACOWNIA CZASU
Szanowni Państwo,

Jako miłośnicy rzeczy pięknych, stworzyliśmy miejsce w Warszawie, w którym każdy, kto poszukuje klasyki lub elegancji z odrobiną ekstrawagancji i wyszukanego gustu, znajdzie coś dla siebie, jeszcze bardziej podkreślającego jego indywidualną wyjątkowość.

Chcemy dać każdemu możliwość zapoznania się ze znamienitymi szwajcarskimi manufakturami, które od początków swojej długiej, bogatej historii, zachwycają i odznaczają się inwencją, solidnością oraz niezmienną od lat jakością.

Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem w Polsce słynnych manufaktur zegarmistrzowskich tj: Alain Silberstain, Anonimo, Cuervo y Sobrinos, Eberhard, Fortis, Guliano Mazzuoli, Kadloo, Graham, Momo Design, Otto Schlund, Ulysse Nardin, Vulcain, Xemex, Swiss Kubik.

Doskonałym i promowanym przez nasz salon dodatkiem do zegarków mechanicznych wyposażonych w automatyczny naciąg sprężyny są urządzenia zwane rotomatatami.

Ponadto w celu zapewnienia pełnej obsługi klientów prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny większości znajdujących się na rynku marek, zarówno zegarków jak i biżuterii oraz wykonujemy biżuterię na zamówienie
wg pomysłu klienta.

Posiadamy doskonale wyposażoną pracownię zegarmistrzowską nadzorującą serwisy i renowacje zegarków, zegarów (w tym również specjalistycznych pokładowych - morskich chronometrów) jak i pracownię jubilerską, zdolną realizować Państwa własne projekty lub projektować dla Państwa wyroby unikatowe.


Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu,
Z poważaniem,

Kohinoor s.c.
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2009/2016 - Kohinoor S.C.
Projektowanie stron www, profesjonalny hosting - netwave.pl
Pokaż produkty...